Kazan Kazan ! Reklam Gelirleri Paylaşım Sistemi Nedir?

Reklam Geliri Paylaşım Sistemini, sosyalsport.com olarak günlük yaklaşık 10.000 kullanıcının ziyaret ettiği web sitemizde tesisinize özel alacağınız bölgesel firma reklamlarını maç izleme aşamasında belirli periyotlarda maç görüntüsü üzerinde veya blok reklamları ile kazanılacak gelirin paylaşım sistemidir.

Bu sayede tesisinizde oynanan maçlar sosyalleşir ve reklamlar geliri ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Örnek Reklamları bulunan maçı : Lütfen linki tıklayınız.

Ülkemizin ve Dünyanın tüm yönleriyle etkilediği Covid hastalığı sonrasında halı saha birliği olarak halı sahaların yaklaşık 2 ay gibi süredir faaliyetlerini durdurmaları ve ekonomik olarak zor duruma düşürmüştür.Bizde sosyalsport.com olarak bu bilinç ile halı sahaların maç görütünlerini izletmek için ödedikleri ekstra aylık maliyetlerine dur diyerek.Kazan Kazan! Reklam gelirleri ortaklığını sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tesisinizde oynanan maçlar ilk oynamasının ardından ortalama 30 dk içersinde sosyalsport.com internet platformuna yüklenmiş olur kullanıcılar maçlarını maçın hemen ardından tamamını izleyebilir.

Reklam Geliri Paylaşım Sisteminde kazancınız kendi tesisiniz maç görüntüleri izleme sayfasına alacağınız reklam sayısı kadar artacaktır. Size ayrılan reklam alanlarını doldurmanız durumda ortalama kazancınız yükselecektir.

Reklam Geliri Paylaşım Sisteminde kazancınız %50 olacaktır.Örneğin; bir blok reklam 300 TL %50'si 150 Tl sizin hesabınıza aylık gönderilecektir.İkinci reklamda geliriniz 300 TL' ye çıkacaktır.

Halı sahanızdakı maçların sosyalsport.com adresinde yayınlaması için tek yapmanız gereken https://www.sosyalsport.com/iletisim adresindeki formu doldurmanız.

Halı sahanıza kurulacak ekipmanları peşin 3.600 TL veya 12 ay vade de 4.750 TL kurulum bedeli bulunmaktadır.

Kesinlikle Evet! Biliyorsunuz dijitalleşen dünya ekonomisinde en önemli yeri internet reklamları almakta.Tesinize maç yapan firma sahiplerine sistemi anlatmanız durumunda reklam almama gibi durum söz konusu olmayacaktır.