Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik

Sosyalsport.com, kullanıcıların üyelik bilgilerini kayıtlı tutar.Kullanıcının iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşmamızı sağlar. Sosyalsport.com, Kullanıcılarına gerekli olduğu zaman e-mail ile mesaj gönderebilir.


Genel bir ilke olarak, Kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir. Örneğin, isim, soy isim, e-posta/e-mail adresleriniz gibi bilgiler başka firmalarla paylaşılmaz. Kullanım Sözleşmesinde, bu bilgilerin nerelerde ve ne amaçlar ile kullanılacağı açıkça belirtilmiştir.


Maçlarda,Gol Videolarınızda ve sitenin muhtelif yerlerindeki yorumlarınızda, profil sayfanızda kendinizin yazılı olarak verdiğiniz kişisel bilgiler, üçüncü şahıs ve kuruluşlar tarafından kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda, kişisel bilgilerinizi vermek tamamıyla gönüllü olarak yaptığınız bir davranış olur ve Sosyalsport.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Kullanıcılarımızın kişisel hakları, bizim için de kendileri için oldukları kadar önemlidir. Ancak, var olan yasalar çerçevesinde, devlet organları yasadışı içerik tespit edip, bizden kullanıcı bilgilerini istediği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca devlet organlarına teslim edilebilir.Bu Yasalara görede yapılması zaruri bir durumdur.


Kişisel bilgilerinize her zaman ulaşabilir ve onları güncelleyebilirsiniz. Bunların içerisinde, e-posta/e-mail adresiniz ve şifreniz mevcuttur. Bunların yanı sıra, kestiğiniz gol videolarınının silinmesinide talep edebilir ve sistemden kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.Silinmiş videolar daha farklı veri tabanlarında arşiv maksatlı veya farklı sitelerde eski hali ile bulunabilir.


Güvenlik

Sosyalsport.com sistemleri güvenlik için gerekli tedbirleri almaya özen göstermiştir. Bütün kullanıcı hesapları korunmaktadır. Kullanıcılarımızın, şifrelerini unutması durumunda e-posta/e-mail adreslerine yeni şifreleri gönderilecektir. Güvenlik nedeniyle, şifreler kullanıcının kayıtlı olduğu e-posta/e-mail adresi dışında başka bir adrese bildirilmez.


Sosyalsport.com olarak, hem sitemizin hem de üyelerimizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle, sistemimizde düzenli olarak güvenlik testleri yapmakta ve herhangi bir güvenlik açığına izin vermemekteyiz. Buna rağmen, zaman zaman üyelerimizden, üyeliklerine izinsiz girildiği bilgileri almaktayız.Bu tip durumlarda kişisel bilgisayarlarınız veya akıllı telefonlarınızı düzenli olarak anti-virüs programları ile taramalı ve kişisel güvenliğinizi sağlamalısınız.