Sosyal Sport Nedir?

Sosyalsport.com tüm spor dallarının sosyal halini dijital dünyada evinize, cebinize getiriyor. Üyemiz olan tüm tesislerinde gerçekleşen spor etkinliklerini izleyebileceğiniz dijital platformdur.

Sosyalsport.com faaliyetleri öncelikle halı maçlarının görüntüleri ile başlamış olup; üyesi olan halı sahalarımızda oynadığınız maçlarınızdaki gollerinizi, en güzel pozisyonları izleyip, kesip, sosyal medyanızda paylaşabileceğiniz en sosyal platformdur.

Kimi zaman iş çıkışı, kimi zaman okul turnuvası, kimi zamansa hafta sonu etkinliğidir halı saha! Erkeklerin kendi aralarında sosyalleşmesinin bir numaralı aracı olarak görülür.16 tane erkeği ortak bir paydada toplayacak tek şey futboldur çünkü maç günleri bir nevi toplantıdır. Öncesinde sohbet muhabbet ortamı oluşur. Arkadaşlar birbirine hal hatır sorma fırsatı yakalar. Maç sırasında da güzelce bir ter atılır. Sahaya ayak bastıktan sonra 1 saat boyunca hayatla ilgili tüm dert tasa da tellerin dışında kalır. Güzel unutulmaz bir takım etkinliğidir halı saha.